Informace o nás

Kdo jsme

Tenisový klub Radošovice je sportovní oddíl zaměřený na závodní i rekreační tenis. Naši členové i hosté mohou využívat 6 antukových kurtů, 2 odrazové stěny, klubovnu s vybavením, dětské hřiště i drobné občerstvení. Kontakty na členy jsou ZDE.

Kde nás najdete?

Areál TK Radošovice je situován v klidném prostředí říčanského lesa u koupaliště Jureček, přibližně 20km jihovýchodně od Prahy. Největší deviLogo Restaurace Jurečekzou našeho klubu je bezesporu právě lokalita, kde se nacházíme. Težko budete hledat romantičtější místo v bezprostřední blízkosti hlavního města. Dostanete se k nám pěšky, na kole či autem. Počítejte ale s tím, že parkování je na druhé straně rybníka :-)

V zimě hrajeme v halách v Říčanech a blízkém okolí.

Co hrajeme?

Hráči místního sportovního oddílu se účastní soutěží družstev i jednotlivců od dětí až po dospělé. V bohaté historii se klub dočkal i nemalých úspěchů v podobě postupů do nejvyšších soutěží mládeže nebo do druhé ligy dospělých. Několik radošovických odchovanců se dnes pohybuje dokonce na světových žebříčcích ATP, WTA či ITF.

V sezóně 2013 se našim týmům vesměs dařilo a "C" družstvo dospělých dokonce postoupilo do 1.krajské třídy, stejně jako družstvo mladšího žactva. Největší šance vkládá oddíl do nejmladších hráčů a hráček, kteří by v kategorii minitenis, babytenis a mladšího žactva mohli navázat na nedávné úspěchy radošovických družstev.

Co pořádáme?

Každoročně pořádá oddíl tenisové turnaje mládeže (okresní přebory st.žactva) a celostátní turnaj dospělých (Memoriál Oldy Nehasila). Pro mládež je kromě pravidelných tréninků každý rok organizováno několik týdenních turnusů tenisové školy a soustředění, nepravidelně se konají i všeobecné sportovní kempy a další akce.

 

© 2009 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba www stránek zdarmaWebnode

počítadlo.abz.cz